Bancuri cu olteni - 13/09/2020
Olteanul in taxi
Un oltean, intr-un taxi, coboara o panta, cu o viteza apreciabila. Soferul:
- Suntem pierduti!
- De ce? intreaba olteanul.
- Nu mai functioneaza franele si nu am cum sa opresc.
- Mai neica, opreste macar aparatul de taxat!
41
6
Notificările sunt blocate!